Pakiet mobilności

DO POBRANIA

POLISA OCDP.pdf

Kliknij aby pobrać element

VERSICHERUNG.pdf

Kliknij aby pobrać element

OFERTA WSPÓŁPRACY.pdf

Kliknij aby pobrać element

W związku z wejściem Pakietu Mobilności od dnia 21.05.2022r. mamy nie bywałą okazję, wykazać się co do możliwości podjęcia współpracy z firmami produkcyjnymi.

W końcu osoby które nie miały pojęcia co do wyceny za dany transport, jeździli przeładowani – wozili po 2 tony na busie, będą musieli zmienić swoją taktykę, lub opuścić ten biznes, gdzie patologia transportu osób nie wykształconych, mających tylko zdolność kredytową do wzięcia leasingu z 1% wpłata własną i na 72 miesiące, będzie musiała odejść od złych praktyk, że jadę oby się koła kręciły.

W dużej mierze popsuły ceny za frachty, zaniżając cenę, ponieważ ładowali 2 razy po 1 tonie, od 21.05.22 – będą zabierane Licencje transportowe, za zbyt przeładowane auta.

Proszę się zmobilizować i podjąć wszystkie możliwe działania w celu podjęcia współpracy stałej na wyjazdy z Polski i powroty do Polski, w dużej mierze ograniczy to wydatek firmy, ponieważ weekendy nie będą już płatne dla kierowców, prosty przykład –

1 kierowca 1 weekend 400 pln – 1 mce 1600 pln – 10 kierowców 16.000 miesięcznie oszczędności – rocznie daje na 10 tylko autach oszczędności na poziomie około 200. 000 pln

To że mamy większość aut z winda i wózkiem paletowym, nie znaczy że ta oferta będzie dla klienta korzystna, ponieważ dla jednego klienta winda jest – super , ale zdaje sobie sprawę że waga załadunku będzie mniejsza niż 1 tona, dla 2 klienta liczy się tylko waga że 10 euro palet i 1 tona, nie robi to dla nas problemu, w ciągu 24h jestem w stanie zdemontować windę dla potrzeb danego stałego klienta, co to taboru aut, jestem w stanie dobrać tabor aut, czy to na stałe kółka po Polsce , czy stałe kółka PL – Unia Europejska , czy to mają być auta do 3,5 DMC – dmc dopuszczalna masa całkowita pojazdu, czy do 7,5 t DMC, czy do 12t DMC, czy nawet tak zwane tiry, wszystko zależy od podpisania umowy odnośnie współpracy z firmą produkcyjna, nie interesuje mnie podpisanie umowy z spedycją, spedycja zawsze kradnie w biały dzień większość zarobku firmy transportowej, ta patologia że jesteśmy na ostatnim miejscu, musi się skończyć, interesuje mnie bezpośredni kontakt i współpraca z firmą produkcyjną.

Bardzo proszę o podjęcie wszystkich niezbędnych działań odnośnie próby nawiązania współpracy, wujek google pomoże wyszukać firmy produkcyjne – w gogle wpisujemy inne frazy, do skutku, nawet jak wejdziemy na map gogle – przeciągniemy mapę na daną miejscowość – też widać producentów.

Dzwonimy do skutku, od tego zależy przyszłość Twoja i wynagrodzenie, a tak że przyszłość Mojej firmy VIP TRAVEL SZYMON KOMAROWSKI

Mamy do zaoferowania profesjonalną obsługę przeprowadzek

Przeprowadzki

Przeprowadzki prywatne

Mamy do zaoferowania profesjonalną obsługę przeprowadzek. Prowadzimy je regionalnie, a także na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Zapewniamy kompleksowe usługi, dzięki czemu szybko, sprawnie i wygodnie przetransportujemy Państwa dobytek. Prosimy o kontakt telefoniczny, a także pocztą elektroniczną lub poprzez formularz kontaktowy.

Przeprowadzki biur

Relokacja biura lub zakładu pracy może być prosta i przyjemna. Staramy się jak najmniej ingerować w rytm pracy firmy. Pozwala to na sprawną przeprowadzkę, pracownicy zaś dalej mogą sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Na podstawie konsultacji z przedstawicielem przeprowadzanego przedsiębiorstwa, planujemy jak najwygodniejszy dla Państwa plan logistyczny. Oferujemy elastyczne godziny pracy, w tym realizację usługi po godzinach pracy firmy, w weekendy, a także nocą.

Przeprowadzki krajowe

Obejmuje ona takie usługi jak: zabezpieczenie Państwa mienia, pakowanie, transport i rozpakowanie. Bezpieczny przewóz rzeczy, zaoszczędzony czas i zminimalizowanie kosztu transportu sprawi, że przeprowadzka nie będzie dla Państwa problemem, ale przyjemnością i pozwoli w pełni cieszyć się z nowego miejsca zamieszkania.

WSPÓŁPRACA

TOP