Spedycja krajowa

DO POBRANIA

UBEZPIECZENIE.pdf

Kliknij aby pobrać element

CERTYFIKATY.pdf

Kliknij aby pobrać element

OFERTA.pdf

Kliknij aby pobrać element

Spedycja krajowa

  • W ramach spedycji krajowej realizujemy załadunki całopojazdowe i częściowe. Dopasowujemy rodzaj zabudowy transportowej do rodzaju przewożonego towaru oraz wytycznych Klienta. Dysponujemy zabudowami typu: plandeka,, laweta, platforma, które są przystosowane do przewożenia towarów z każdej branży i gałęzi produkcyjnej. Dzięki tak obszernej flocie pojazdów jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Mamy do zaoferowania profesjonalną obsługę przeprowadzek

Przeprowadzki

Przeprowadzki prywatne

Mamy do zaoferowania profesjonalną obsługę przeprowadzek. Prowadzimy je regionalnie, a także na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Zapewniamy kompleksowe usługi, dzięki czemu szybko, sprawnie i wygodnie przetransportujemy Państwa dobytek. Prosimy o kontakt telefoniczny, a także pocztą elektroniczną lub poprzez formularz kontaktowy.

Przeprowadzki biur

Relokacja biura lub zakładu pracy może być prosta i przyjemna. Staramy się jak najmniej ingerować w rytm pracy firmy. Pozwala to na sprawną przeprowadzkę, pracownicy zaś dalej mogą sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Na podstawie konsultacji z przedstawicielem przeprowadzanego przedsiębiorstwa, planujemy jak najwygodniejszy dla Państwa plan logistyczny. Oferujemy elastyczne godziny pracy, w tym realizację usługi po godzinach pracy firmy, w weekendy, a także nocą.

Przeprowadzki krajowe

Obejmuje ona takie usługi jak: zabezpieczenie Państwa mienia, pakowanie, transport i rozpakowanie. Bezpieczny przewóz rzeczy, zaoszczędzony czas i zminimalizowanie kosztu transportu sprawi, że przeprowadzka nie będzie dla Państwa problemem, ale przyjemnością i pozwoli w pełni cieszyć się z nowego miejsca zamieszkania.

WSPÓŁPRACA

TOP