Transport MIĘDZYNARODOWY

DO POBRANIA

POLISA OCDP.pdf

Kliknij aby pobrać element

VERSICHERUNG.pdf

Kliknij aby pobrać element

OFERTA WSPÓŁPRACY.pdf

Kliknij aby pobrać element

Transport MIĘDZYNARODOWY

VIP-TRAVEL  jest uznaną w kraju i zagranicą firmą transportową i logistyczną.  Od kilku lat z powodzeniem świadczy usługi transportowe krajowe i międzynarodowe. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową opiekę operacji transportowych oraz konkurencyjne stawki transportowe. W ramach usług transportowych współpracujemy z zaufanymi i rzetelnymi przewoźnikami dysponującymi następującymi rodzajami samochodów oraz zabudów transportowych:

  1. naczepy standardowe (plandeki, firanki) – 1360 cm długości x 248 cm szerokości x 265 cm – 300 cm wysokości przestrzeni ładunkowej, ładowność 24 tony, 33 palety euro, około 90 m3
  2. Lawety o maksymalnej ładowności 3340 kg i długości do 7 metrów
  3. BUS o zabudowie plandekowej – 420 cm -490 cm długości x 220 cm- 245 cm szerokości x 220 cm – 260 cm wysokości przestrzeni ładunkowej, ładowności 1,5 tony, od 8 – 10 palet euro,  21-27 m3
  4. Lawety - 7000 cm długość x 250 cm szerokość x 330 cm wysokość.

Gwarantujemy bezpieczeństwo przesyłek międzynarodowych oraz pewność i rzetelność realizacji usług transportowych. W związku z dużą aktywnością naszej firmy na rynku zapewniamy stałą pracę dla przewoźników.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Mamy do zaoferowania profesjonalną obsługę przeprowadzek

Przeprowadzki

Przeprowadzki prywatne

Mamy do zaoferowania profesjonalną obsługę przeprowadzek. Prowadzimy je regionalnie, a także na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Zapewniamy kompleksowe usługi, dzięki czemu szybko, sprawnie i wygodnie przetransportujemy Państwa dobytek. Prosimy o kontakt telefoniczny, a także pocztą elektroniczną lub poprzez formularz kontaktowy.

Przeprowadzki biur

Relokacja biura lub zakładu pracy może być prosta i przyjemna. Staramy się jak najmniej ingerować w rytm pracy firmy. Pozwala to na sprawną przeprowadzkę, pracownicy zaś dalej mogą sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Na podstawie konsultacji z przedstawicielem przeprowadzanego przedsiębiorstwa, planujemy jak najwygodniejszy dla Państwa plan logistyczny. Oferujemy elastyczne godziny pracy, w tym realizację usługi po godzinach pracy firmy, w weekendy, a także nocą.

Przeprowadzki krajowe

Obejmuje ona takie usługi jak: zabezpieczenie Państwa mienia, pakowanie, transport i rozpakowanie. Bezpieczny przewóz rzeczy, zaoszczędzony czas i zminimalizowanie kosztu transportu sprawi, że przeprowadzka nie będzie dla Państwa problemem, ale przyjemnością i pozwoli w pełni cieszyć się z nowego miejsca zamieszkania.

WSPÓŁPRACA

TOP